برای چه آمده ایم ؟ ما برای واخواهی آمده ایم !
حتما این سوالیست که برای بسیاری بوجود آمده , که تفاوت کاغذ اخبار با دیگر سایت های رنگ و وارنگ این روزهای استانمان چیست ؟

هدف اصلی چیست و بدنبال چه هستیم ؟

در حقیقت می توان گفت : ما برای واخواهی آمده ایم , از این بابت که در بسیاری تصمیماتی که برای ما گرفته شده و امروز ما و جامعه را دچار مشکل کرده , اغلب مردم سیستان غایب بوده و امروز ندای واخواهی سرخواهند داد و لایحه ای را تقدیم تصمیم گیران خواهیم نمود.

آری , برای دادخواهی و فریاد دردهای سیستان کهن , برای بیدار باش آمده ایم

ضمن اعلام همدردی با کسانی که از کمبودها و کم کاریها آسیب دیده اند , آمده ایم که از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در سیستان سوال کنیم که برنامه آنها برای برون رفت سیستان از مشکلات کنونی چیست ؟

آمده ایم که به آنها توصیه کنیم که از شعار دادن های بی عمل دوری کنند و به مردم توصیه کنیم که برنامه محور باشند و اسامی را فراموش کنند و به برنامه ها رای بدهند

آمده ایم که از آقای استاندار و نمایندگان سیستان سوال کنیم , منطقه آزاد چرا به سرانجام نرسید ؟

آمده ایم که سوال کنیم یک سال از کلنگ زنی طرح آبرسانی لوله ای گذشت , دست آورد چه بوده؟

آمده ایم از دولتمردان استان سوال کنیم که سرانجام کلنگ کارخانه لاستیک سازی به کجا رسید؟ آیا وقت آن نرسیده که لجبازیهای سیاسی را کنار گذاشته و کلنگ پوسیده این کارخانه را به دستان پیر وزرای دولت بسپاریم ؟

آمده ایم که از محیط زیست و منابع طبیعی استان سوال کنیم , برای تابستان آینده چه اقدامات پیشگیرانه انجام داده اید تا مردم کمتر زیر شلاق طوفانها درد بکشند؟

آمده ایم از میراث فرهنگی سوال کنیم , چرا شهر سوخته همچنان اسیر سوختگی فکرها و برنامه ها باقی مانده ؟

آمده ایم از استاندار سوال کنیم چه شد وعده های اشتغال , چه شد تردد ماشین های چابهار در تمامی استان , چه شد تجارت چمدانی و چه شد و چه شد

آمده ایم از اداره کل ورزش و جوانان سوال کنیم برای حمایت از این همه استعداد چه برنامه ای دارد ؟
و البته آمده ایم از اقدامات خوب دولت از جمله احداث کارخانه ساخت لوله در سیستان تشکر کنیم

آمده ایم از آب و فاضلاب استان سوال کنیم , این همه تلاش برای سرانجام رساندن خط دوم لوله آب زابل به زاهدان برای چیست ؟ و سهم سیستان از انتقال آب به زاهدان چه شد ؟

آمده ایم که یادآور شویم که فاز دوم سد کجک هم به پایان رسید و بهتر آن است که وابستگی آب زاهدان به افغانستان را از بین ببرید
آمده ایم از شهردرای سوال کنیم که چه می کند و چرا نام نهضت بر آسفالت خیابانها گذاشت و نهضت را هم بدنام کرد ؟

آری آمده ایم برای پرسشگری و طرح سوالات بیشمار اذهان شما همراهان , پس با ما , تلنگری برای بیداری باشید و سوالاتی که در ذهن دارید را با ما درمیان بگذارید تا بی پرده از مسئولین سوال شود.

عابد اشکانی مدیرمسئول و سردبیر