رفتن به بالا

اخبار زابل , اخبار سیستان , اخبار زهک , اخبار نیمروز , اخبار هامون , اخبار ایرانشهر , اخبار هیرمند

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
 • الخميس ۲۰ ربيع ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 19 January
  زابل لطیف
  ١٧(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢٨.۴٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٨.۴٧(in)
اوقات شرعی

دبیرجشنواره مردمی فیلم عمار

جشنواره فیلم عمار لبیک به ندای رهبریست

کاغذاخبار : فلسفه وجودی جشنواره مردمی فیلم عمار همانطور که از اسمش پیداست لبیک به ندای «أینَ عَمّار» مقام معظم رهبری است. به گزارش کاغذاخبار به نقل از تابناک حامد سالاری ، دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در حوزه سیستان  ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فیلمهای این جشنواره شامل  موضوعات مختلفی از جمله جنگ […]

کاغذاخبار : فلسفه وجودی جشنواره مردمی فیلم عمار همانطور که از اسمش پیداست لبیک به ندای «أینَ عَمّار» مقام معظم رهبری است.

به گزارش کاغذاخبار به نقل از تابناک حامد سالاری ، دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در حوزه سیستان  ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فیلمهای این جشنواره شامل  موضوعات مختلفی از جمله جنگ نرم،مدافعان حرم،جهاد فرهنگی،اقتصاد مقاومتی برگزار هستند.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه افتتاحیه جشنواره مردمی فیلم عمار به زودی در شهرستان زابل برگزار خواهد شد افزود: :با توجه به پیشینه غنی و پرافتخار سیستان و مردمانش و تعهد و علاقه سیستانیها به فرهنگ و هنر،خصوصا هنر انقلاب اسلامی شاهد استقبال بی نظیر مردم این خطه از جشنواره ی فیلم عمار در سالهای گذشته بودیم.

وی با اشاره به اینکه جشنواره فیلم عمار به هیچ ارگانی وابسته نیست افزود:فقط برای اکران های عمومی از تجهیزات اداری استفاده می شود.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در حوزه سیستان اظهار داشت: اکران فیلم های عمار محدود به جای خاصی نیست بلکه عمار سعی دارد که سینما را به خانه ها ببرد، زیرا معتقدیم که درصد زیادی از مردم خصوصا عزیزان ما در حوزه سیستان از دیدن فیلم و سینما محروم هستند.

وی ادامه داد: فیلمهای جشنواره مردمی عمار درمدارس،مساجد،پارکها،دانشگاهها،ادارات،خانواده ها و…. قابل اکران است.

حامد سالاری در پایان از علاقه مندان به همکاری با این جشنواره خواست که با برگزارکنندگان این جشنواره در حوزه سیستان ارتباط گرفته و در جهت اکران فیلمها در حوزه سیستان اقدام کنند

اخبار مرتبط

کاغذ یادداشت

به قلم یونس ده مرده

سکوت همه درمقابل کم کاری شهرداری نشان از آن داردکه عملکرد مدیریت شهری قابل قبول و مردم و منتقدان اشتباه می کنند

کاغذاخبار :  با توجه به اهمیت مساله و پیشرفت و بهسازی فضای شهری ، همواره یکی از ارگانهای که زیر ذره بین نقد قرار دارد , شهرداری و شورای شهر بود که اگر چه اعضای آن چه از حیث خانوادگی و چه از حیث اداری افراد قابل احترامی می باشند , اما گلایه های شما و مسائل پیش رو را بدون هیچ کم و کاستی خطاب به آنان و شهردار منتشر کردیم که اگر چه برخی اوقات گلایه های را نیز در پی داشت اما گلایه ها و سختی راه را به جان خریده و هنوز هم برهمان عهد استواریم. سکوت و شهری که روز به روز هرآنچه دارد را نیز از دست می دهد اما نکته قابل تامل و نگران کننده  این است که متاسفانه آن کسانی که باید پیگیری کنند و مسئولین امر بخصوص مدیران شهری را مورد سوال قرار دهند , مدتهاست که دراین مورد خاص سکوت پیشه کرده که جای تامل و البته نگرانی دارد ، بی شک زمانی عملکردها به سمت و سوی منفی حرکت می کند که نظارت از هر حیث ضعیف باشد و شفافیت از بین برود. متاسفانه اگر تذکری هم بوده درپشت دربهای بسته بیان شد که گذر زمان نشان می دهد که پشت دربهای بسته مشکلی حل نمی شود و باید به میدان آمد و آنچه درست است ، مورد تقدیر قرار گیرد و آنچه اشتباست و کوتاهی و کاهلی صورت گرفته مورد خطاب و سوال قرار گیرد تا شاید حرکتی و یا تغییری صورت گیرد که با توجه به شرایط موجود امری محال به نظر می رسد. اگر سوالی هم در خفا پرسیده شده ، باید به اطلاع مردم برسد که نتیجه آن چه شده است؟ ؟ آیا واقعا با ماهی دو میلیارد تومان درآمد نمی توان شهری مانند زابل را مدیریت کرد ؟ و صدها آیایی دیگر که جا داشت فرماندار ، دادستان ، دستگاههای نظارتی ، امام جمعه محترم به آن پرداخته و پاسخی در شان به مردم ارائه می کردند ، که متاسفانه اینچنین نشد و آنها نیز مانند مدیریت شهری و اعضای شورای شهر سکوت کرده اند. کما اینکه هر کس مدعی بود با این میزان درآمد نمی توان شهر را اداره کرد , جمعی از کارشناسان حاضر به ارائه پاسخی منطقی دراین خصوص هستند و معتقدند که براحتی می توان با این میزان درآمد شهر را اداره کرد و بیان مطالبی از این دست که نمیشود و ما نمیتوانیم جز وقت تلف کردن هیچ نیست بنظر می رسد که سکوت همه ، در مقابل این همه کوتاهی و بهتر بگوییم ظلم در مدیریت شهری ، شاید نشان از آن دارد که ما اشتباه کرده و عملکرد شهرداری زابل برعکس آنچه مردم و منتقدان توقع بیجا ، دارند ، خیلی هم خوب و قابل تقدیر است و نیازی به نقد و سوال نیست و همه باید یکصدا بگوییم که تشکر از شورای شهر و بهترین شهردار کشور که در زابل خدمت میکنند و چنین تحولاتی در شهر ...
براي ورود به کانال تلگرام کاغذاخبار کليک کنيد